Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /homez.457/szkolnas/www/ppkaczory.szkolnastrona.pl/includes/config.inc.php on line 56
szkolnastrona - Publiczne Przedszkole w Kaczorach - Motylki 2013/2014 wych. Małgorzata Kępczyńska - Opis grupy

Czwartek, 2014-04-17

Imieniny:

Anicety, Klary
statystyki

Gdzie spędziłeś wakacje?

ankieta koniec

Opis grupy

Grupa "Motylki", to dzieci 3 i 4 letnie. Liczy 21 dzieci - 11 dziewczynek i 10 chłopców. W tym roku wychowawcą jest pani Małgosia. Swoją pracę opieramy na Programie Wychowania Przedszkolnego "Razem w przedszkolu" Jolanty Andrzejewskiej i Jolanty Wieruckiej.

W naszej grupie panuje miła atmosfera, dzieci są pogodne i wesołe, chętnię się ze sobą bawią i pracują.

Motylki biorą udział w zajęciach dodatkowych takich jak: zajęcia rytmiczno- taneczne, które odbywają się w poniedziałki oraz w zajęciach z języka angielskiego, które odbywają się we wtorki i czwartki.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo